Romanian International University Fair - RIUF (http://www.riuf.ro/) este cel mai mare eveniment educaţional din România şi Estul Europei, la a cărei ediţie de toamnă a participat şi LSRS, în perioada 22 - 23 octombrie, în Bucureşti. Ne-am bucurat să întâlnim mulţi tineri interesaţi să studieze în străinătate şi le urăm succes în a-şi urma parcursul academic mult dorit!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjphiZe1e8Y4cZ5drNjn_NhBOgMW8rszpfBzdt_2UVJGjYFvBCkJIUSt0ML_kAyINxlH35Og2cwzER2XamWEfR_masXWYS1qssh4JlM7tRu8ngNgsU5fIK7BwWtH5GQkhwWxl2Yx4riZzU/s320/DSC02353.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjvCFxY0BX4QE1AauUBk94oOCKwDkDWso_f_j5WG7GLcE9LhubwJYMLjI8POAZbcjAIFztJ2hGOIvIguaWNI_bXhbiyrqf8l5o-geOIC1qXg0BXVJWxFY1kacTKX60gM2KY1Js_B0aRUjs/s320/DSC02352.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhwrIs1VI6OZS_T_m_mv6SQjpprb8oL6BxkbmbfgD592X5jaZZ_fSIbKzpWV0xxSnC1qKX5Ye9ZSDAZ1tAebm4Jthex9khv7_0In5-EIYjed3VTgXUKpolYTXYi70KxH1O6lM8-OzCRQbY/s320/DSC02354.JPG)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu