![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEigBu3t__0YgzCALBdfFAj33kqiskHH5n4QSn-FZSiYxrezpYr06qU32a-I3ebOXtzkwd0WXwUykDx1IRydgTKp7HNqKvNWof_iIgvtaP2gfxoizIYnu7QW12nGUDFW4-af9ZyrWQe7jN8/s400/Aparitii+media+noiembrie.jpg)
Luna noiembrie a reprezentat o altă lună de activităţi intense pentru Liga Studenţilor Români din Străinătate, implicarea reflectându-se în numărul crescut de apariţii media. Astfel, LSRS a înregistrat 69 de apariţii în presă în luna noiembrie, preponderent în mediul online.
62 dintre apariţiile LSRS în presă au fost înregistrate ca urmare a proiectelor Ligii. Astfel, proiectele cu acoperire mediatică semnificativă în luna decembrie au fost Gala LSRS, Dezbaterile organizate de LSRS la UNIFEST şi evenimentele de 1 decembrie din filiale.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu